Bilgilendirme

RTV2 kalıp silikonu ile ilgili bilgilendirici videolarımızı izlemek için tıklayın…

Bilgi Talep Formu Diğer Kampanyalar Online Katalog

RTV2 Kalıp Silikonu İle Nerelerde Karşılaşabiliriz?

Hayatımızda yolumuzun kesiştiği birçok sektörde ve üretimde kullanım kolaylığı sunan RTV2 kalıp silikonları ile neler yapılıyor? RTV2 kalıp silikonu nerelerde ve nasıl kullanılıyor?

RTV2 kalıp silikonu mobilya, prototip, baskı, aksesuar, hediyelik, hobi, sanat, ayakkabı tabanı, elektronik, gıda, kültür taşı, medikal, otomotiv, vitrifiye ve inşaat/yapı gibi birçok alanda karşımıza çıkarak bizleri şaşırtıyor.

Örneğin bir heykeli ya da bir bibloyu çoğaltmak ya da kopyalamak için RTV2 kalıp silikonundan faydalanabiliniyor. Ya da bir kuyumcuya girdiniz ve çok özel tasarım bir yüzük beğendiniz. İşte o yüzüğün kalıbı RTV2 kalıp silikonu ile alınmış olabilir.

Peki eşi benzeri olmayan hediyelerin birçoğunun RTV2 kalıp silikonu ile yapıldığını biliyor muydunuz? Restore edilecek yerlerde ya da duvar dekorasyonlarında da RTV2 kalıp silikonları kullanılıyor.

Endüstriyel alanda da RTV2 kalıp silikonu kullanımı oldukça fazla. Yedek parça, tekstil, elektronik sektörlerinde de RTV2 kalıp silikonuna sıkça rastlayabiliyoruz. Prototip yapımı ve beyaz eşya endüstrilerinde kullanılan RTV2 kalıp silikonu ayrıca porselen ve seramik sanayilerinde de çalışma kalıplarında kullanılıyor.

RTV2 kalıp silikonlarının kullanım alanlarına dair ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçebilir ve teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.


Son Yazılar

servo-motor-ve-suruculeri-1611834145.jpg

RTV2 Kalıp Silikonu Uygulama Adımları

"RTV2 Kalıp Silikonu Uygulama Alanları" konusu ile ilgili merak edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz. RTV2 kalıp silikonu ve uygulanan

Devamını Oku
dokum-yapilirken-dikkat-edilmesi-gerekenler-1676038610.jpeg

Döküm Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Silikon döküm yapılırken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için bu yazımızda derledik. Silikon döküm nasıl yapılır bu yazımız

Devamını Oku
rtv2-silikon-kaucuk-nedir-1676039915.jpeg

RTV2 Silikon Kauçuk Nedir?

RTV2 kalıp silikonu, oda sıcaklığında kürleşen çift komponentli bir silikon türüdür. Kaliteli RTV2 silikonu ve RTV2 işlevinin de

Devamını Oku
poliuretan-ve-poliuretan-sistemleri-nelerdir-1639644510.jpg

Poliüretan ve Poliüretan Sistemleri Nelerdir?

Poliüretan nedir ve poliüretan sistemleri nasıl bir avantaj sağlar sizin için derledik.Poliüretan için detaylı bilgiler için tıkla

Devamını Oku

Bizimle İletişime Geçin

×
Avatar

+90 542 570 84 04

Sinan Can HORASAN


Avatar
Avatar

+90 536 771 50 33

Buket HALİS


Avatar
Avatar

Form