Bilgilendirme

RTV2 kalıp silikonu ile ilgili bilgilendirici videolarımızı izlemek için tıklayın…

Bilgi Talep Formu Diğer Kampanyalar Online Katalog

Elektronik Kaplama

Elektronk banner

Elektronik Kaplama

Anasayfa Elektronik Kaplama

Akıllı aydınlatma sistemleri, elektrik şebekeleri ve elde taşınabilir dijital cihazlar her geçen gün daha da hayatımızda yer almaktadır. Bu teknolojiler içeriğindeki çeşitli bileşenlerden dolayı tüm çevresel faktörlere karşı korunmalıdır. Elektronik kaplama silikonlar, hassas bileşenlerin saklanması ve kapsüllenmesi için tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir.


Elektronik Kaplama silikonlar elektrik yalıtımında veya iletiminde yüksek performans sergilerken; yapışma, darbe, ısı ve yangın gibi dış etkenlere karşı yüksek performans sunmaktadır. Led aydınlatma uygulamalarında kristal şeffaflık, sararmama, ışık geçirgenliği gibi önemli özelliklere sahiptir. Kırılabilir yapısı sayesinde elektronik devre veya led başlıklarına kolay müdahale imkanı sağlamaktadır.

Elektronik Kaplama Fiyatı

Elektronik kaplama, özelleştirilebilen ve her projede farklı gereksinimlere ihtiyacı olabilir. Elektronik kaplama fiyatları, yüzey alanı, kaplama malzemesi, kaplama kalınlığı, piyasa koşulları gibi nedenlerden dolayı oldukça değişken olabilmektedir. Elektronik kaplama fiyatları için daha fazla bilgi almak isterseniz. Fiyat al butonuna basarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Elekronik kaplama silikonlar, hassas bileşenlerin saklanması ve kapsüllenmesi için tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir.
Elektronik kaplama silikonların özellikleri aşağıdaki gibidir:
  • Elektrik yalıtımında veya iletiminde yüksek performans
  • Yapışma, darbe, ısı, nem, su ve mantarlaşma gibi dış etkenlere karşı yüksek performans
  • Led aydınlatma uygulamalarında kristal şeffaflık, sararmama, ışık geçirgenliği sağlama
  • Kırılabilir yapısı sayesinde elektronik devre veya led başlıklarına kolay müdahale imkanı sağlama

Bizimle İletişime Geçin

×
Avatar

+90 542 570 84 04

Sinan Can HORASAN


Avatar
Avatar

+90 536 771 50 33

Buket HALİS


Avatar
Avatar

Form