Bilgilendirme

RTV2 kalıp silikonu ile ilgili bilgilendirici videolarımızı izlemek için tıklayın…

Bilgi Talep Formu Diğer Kampanyalar Online Katalog

Hakkımızda

Müşteri

 

2014 yılında dünya pazarında gelişen silikon teknolojilerini Türkiye’de üstün kalitede hizmetle sunma hedefiyle yola çıkan Craft Silikon; güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile Türkiye’nin Silikon Tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Craft Silikon, sektöründe lider, uluslararası tedarikçilerle yaptığı anlaşmalar sayesinde, yapı dekorasyon, mobilya, otomotiv, tekstil, hediyelik eşya, elektrik ve inşaat gibi pek çok sektörü yenilikçi ve özelleşmiş çözümler ile buluşturmaktadır. Müşterilerinin RTV2 kalıp silikonu alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş ürünleri ile RTV2 kalıp silikonunda Türkiye’de ilk akla gelen, güvenilir iş ortağı olmuştur.

2019 yılında ürün portföyüne eklenen poliüretan sistemler ile ahşap muadili ürün grubunu Craft kalitesi ile müşterilerine sunan şirket, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği RTV2 silikon formülüyle birlikte 2020 yılı itibari ile yeni ürünlerini, çok daha uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır.

Son yıllarda Türkiye’nin ihracat hedefini de desteklemek üzere, Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika pazarlarına da aktif olarak ihracat gerçekleştirmeye başlamıştır. 3 kıtada, 12 ülkeye ihracat yapmaya devam eden şirket 1.000 tonun üzerinde ticaret hacmiyle alanında tercih edilen tedarikçi konumundadır.

Craft, başarısını ve lider konumunu, tedarikçilerinin, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda sürekli kılmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz

 

Kimya endüstrisinde katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, ürün ve hizmet performansında mükemmelliği hedefleyen saygın bir şirket olmaktır.
Misyonumuz

 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara gelişen teknoloji doğrultusunda en doğru çözüm önerilerini sunarız. Etik değerlerin bilincinde olarak, sektörümüze ve müşterilerimize sürdürülebilirlik, yüksek karlılık ve yüksek verimlilik ilkeleri kapsamında en doğru şekilde hizmet verebilmek için çalışırız.

Bizimle İletişime Geçin

×
Avatar

+90 542 570 84 04

Sinan Can HORASAN


Avatar
Avatar

+90 536 771 50 33

Buket HALİS


Avatar
Avatar

Form