Bilgilendirme

RTV2 kalıp silikonu ile ilgili bilgilendirici videolarımızı izlemek için tıklayın…

Bilgi Talep FormuOnline Katalog

Hakkımızda

Müşteri

 

2014 yılında dünya pazarında gelişen silikon teknolojilerinin Türkiye’de de üstün kalitede hizmete sunulmasını hedefleyerek çıktığımız yolculuğumuzda; güvenilir, hızlı, kaliteli, ekonomik ürün ve hizmet anlayışımız ile kısa zamanda sektörün öncü firması konumuna geldik.

 

Özellikle RTV2 kalıp silikonu alanındaki ihtiyaçları görerek sektöründe lider, uluslararası tedarikçilerle yaptığımız anlaşmalar sayesinde; yapı, otomotiv, tekstil, hediyelik eşya, elektrik ve inşaat gibi pek çok alanı yenilikçi ve özelleşmiş çözümler ile buluşturduk.

 

2019 yılında portföyümüze eklediğimiz poliüretan sistemler ile ahşap muadili ürün grubunu Craft kalitesiyle müşterilerimize sunduk.

 

Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda geliştirdiğimiz RTV2 silikon formülüyle birlikte 2020 yılı başı itibari ile yeni ürünlerimizi, çok daha uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

 

En iyi sürdürülebilir çözümleri üretmek ve sunmak için çok çalışıyor, gün geçtikçe büyüyen ürün gamımız ve her biri alanında uzman ekibimizle sizleri Craft dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz…

 

Vizyonumuz

Türkiye ekonomisine katkı sağlayan, yaptığı tüm çalışmalarda yarattığı değer ve fark ile sürekli gelişen, bununla birlikte tüm iş ortaklarımızın da gelişmesini sağlayan, alanında öncü bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara gelişen teknoloji doğrultusunda en doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Etik değerlerin bilincinde olarak, sektörümüze ve müşterilerimize sürdürülebilirlik, yüksek karlılık ve yüksek verimlilik ilkeleri kapsamında en doğru şekilde hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

 

Bizimle İletişime Geçin